Serwis

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń do komunikacji głosowej. Z naszych usług korzystają m.in. służby ratunkowe, policja, straż pożarna, jednostki wojskowe, agencje ochrony, sieci supermarketów oraz inni klienci, dla których jakość i niezawodność liczy się tak samo jak wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

18 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń MOTOROLA.

Urządzenia marki MOTOROLA, przystosowane do intensywnej pracy w trudnych warunkach, także wymagają napraw i wymiany części eksploatacyjnych. Najczęściej dotyczy to znajdujących się w nich akumulatorów, anten, przycisków oraz potencjometrów. Świadczone przez naszą firmą usługi serwisowe obejmują specjalistyczną analizę oraz naprawę przy użyciu oryginalnych komponentów.

W ramach serwisu podejmujemy się również rozwiązywania problemów na miejscu. Szukamy źródeł zakłóceń, o które nietrudno na przykład w mocno zurbanizowanych obszarach miejskich. Pokonujemy bariery związane z odległością, specyfiką budynków, pracą radiotelefonów zarówno na powierzchni, w terenie, pod ziemią jak i wewnątrz obiektów.